28 | 04 | 2017

Утеплення даху.

Дах виконує основну функцію в захисті будинку від атмосферних опадів і є складною системою, в якій утеплювач відіграє головну роль.

Покрівля - це одна з найважливіших зон при утепленні будинку.

Методики теплоізоляції різних типів покрівель представлені внизу даної сторінки.

.Для того, щоб зберегти тепло взимку і прохолоду влітку в будинку, її утеплення має бути виконане якісно. Важливим завданням при утепленні даху є правильний підбір теплоізоляційного матеріалу і професійний підхід до теплоізоляції покрівлі. Забезпечити довгий термін служби даху можна тільки за допомогою комплексного підходу і правильного вибору утеплювача.

Перш ніж вибрати утеплювач, слід врахувати різницю між утепленням мансарди і утепленням горища, технологія монтажу теплоізоляційних матеріалів при цьому буде різнитися. У мансарді монтаж утеплювача виконується між крокв даху, на горищі утеплювач укладається безпосередньо на горищне перекриття, між стельовими балками, наприклад в випадку утеплення дерев'яних перекриттів або на залізобетонні плити перекриттів.

Монтаж утеплювача є складним процесом, фахівці, як правило, утеплення покрівлі та мансарди виконують жорсткими, або напівжорсткими плитними або рулонними теплоізоляційними матеріалами (мінвата на основі скляного або базальтового волокна а також пінополістирол). При утепленні покрівлі даними утеплювачами можливо нещільне примикання теплоізоляційного матеріалу до конструкцій, утворення щілин і пустот в теплоізоляції, неминуче велика кількість відходів у вигляді обрізків і залишків теплоізоляції. До того ж, вже доведено, що утеплення синтетичними теплоізоляційними матеріалами дуже негативно позначається на здоров'ї людей, що проживають в таких будинках.

Існує сучасний альтернативний метод теплоізоляції даху або мансарди методом безшовного утеплення скатної покрівлі задувним утеплювачем ЕКОВАТА. Для утеплення даху або мансарди краще застосовувати цей натуральний целюлозний утеплювач. Ековату широко використовують і для утеплення покрівлі виробничого, громадського або житлового будинку.

Утеплення мансард, горищ і високо розташованих приміщень пов'язано з низкою труднощів, таких як необхідність підйому матеріалів на велику висоту, незручність монтажу і т.п. Видувне встаткування для монтажу ековати подає утеплювач на висоту до 30 метрів і на відстань до 60 метрів. При монтажі ми використовуємо професійну задувную установку, що гарантує гарну ізоляцію важкодоступних місць, утеплення яких при використанні інших технологій, вимагало б істотно більше зусиль або було б просто неможливо.

Утеплення даху ЕКОВАТОЙ обумовлює відсутність «містків холоду» і щільне примикання утеплювача до кроквяних конструкцiях без утворення пустот та щілин. Цього дуже важко досягти при утепленні покрівлі плитними і рулонними утеплювачами з мінеральної вати і пінополістиролу.

Безшовне утеплення покрівлі задувной теплоізоляцією є безвідходним, т.к обрізків утеплювача просто не залишається. Це особливо економічно при теплоізоляції покрівлі складної конфігурації. Варто відзначити високі екологічні властивості ековати, як гіпоалергенного утеплювача безпечного для здоров'я!

Компанія «Альфа-Гарант» пропонує утеплення даху, горища, скатної покрівлі або мансарди екологічно чистим утеплювачем ековата.

У силу того, що нагріте повітря піднімається вгору, погано утеплена крівля буде випускати дороге тепло взимку. Відповідно, влітку тепло від нагрівається даху буде потрапляти у внутрішні приміщення, тим самим зменшуючи можливість вдома зберігати прохолоду всередині себе.

Якісно виконане утеплення покрівлі ЕКОВАТОЙ економить величезні кошти на опалення взимку та кондиціонування влітку, особливо при постійному зростанні цін на енергоносії.

  При утепленні необхідно пам'ятати про вентиляцію покрівлі. В даному випадку застосування ековати незамінне. У кліматичних умовах півдня Росії практичним завданням є ізолювання житлових приміщень будівлі, у той час як температура покрівлі повинна підтримуватися рівною зовнішньої. Це означає, що повинен забезпечуватися вільний потік повітря від простору між крокв у звису з даху, що вінчає карниз, до фронтону (через вентиляційні отвори). У місцях, де ековата укладається впритул до крокв або обшивці покрівлі, необхідно використання загороджувальних заглушок для збереження простору для потоку повітря.
  Використання ековати особливо виправдано при утепленні горищних підлог, тому що тільки так можна буде отримати ідеально безшовний шар ізоляції.

Застосовуючи ековату для покрівельних перекриттів, вона заповнює простір між кроквяними конструкціями, а також ефективно ізолює труби системи кондиціонування повітря. Ековату можна задувати в складні і важкодоступні місця за допомогою видувного устаткування.

Рекомендуем